Këto foto qesharake, tregojnë realitetin e ditëve të nxehta të verës!

Për shumicën e njerëzve vera është stina më e dashur dhe nuk duan që të mbarojë asnjëherë. Deti, rëra dhe rrezet e nxehta të diellit janë ato që e bëjnë verën të paharrueshme, për ta.

Por mos u çudisni kur themi se ka shumë njerëz në këtë botë që i urrejnë ditët e verës për shkak të temperaturës së nxehtë.

LEXO DHE :  Arrestohet botuesi dhe analisti Henri Çili, akuzohet për korrupsion te organet e drejtësisë

Dritare.net ka sjellë për ju disa situata qesharake të ditëve të nxehta të verës!

Përkëdheljet në ditët e verës

Pushime verore

Zjarri irritues

Mëngjesi  dhe  pasditja

Je apo nuk je për plazh

Vajzat në ditët e verës

Njerëzit me lëkurë të bardhë

Ngjitje në mal

 

 Moment i vështirë

 Bota Moderne/K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.