Këto foto nga dasma e princeshës Eugenia, nuk i kishit parë!

Le të bëjmë një pushim nga drama mbretërore që përfshin padinë e princit Harry dhe Meghan Markle, për t’u përqendruar në disa lajme mbretërore më të lehta, d.m.th , përvjetori i parë i martesës së princeshës Eugenie dhe Jack Brooksbank.

Në rast se e keni humbur dasmën mbretërore, po ju kujtojmë se, princesha Eugenie dhe Jack u martuan vitin e kaluar në Kishën e St.George në Windsor. Dasma përfshinte një tortë gjigante, një listë me rregulla të rrepta që të ftuarit duhej të ndiqnin, etj, etj. Ndërkohë, për të kujtuar rastin, princesha Eugenie ndau u ndjekësit në Facebook një video nga dasma e saj, duke shkruar: “Kjo ishte dita më e madhe e jetës sime, përgjithmonë bashkë! Gëzuar një vjetorin, Xheku im!!”

 

View this post on Instagram

 

This was the greatest day of my life…forever and always! Happy one year anniversary, my Jack!!

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on


Së fundmi kanë dalë disa foto që nuk i kishit parë nga dasma mbretërore, dhe dritare.net i ka sjellë për ju./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Protestat në Hong Kong/ 12 vjeçari del para gjykate

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.