Këto detaje të vogla do jua ndryshojnë shtëpinë!

Gjërat e veçanta i japin shtëpisë një pamje tjetër. Por këtë herë nuk do ju tregojmë për mobilie, apo kuzhina sesi duhet t’i mobiloni në shtëpi.

Dritare.net ju sjell disa objekte të vogla, të cilat nuk duhet të mungojnë në shtëpinë tuaj. Ata janë si detajet, dhe ndonjëherë detajet janë ata që më shumë vihen në dukje nga të tjerët. Për t’i zbuluar shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Nis shembja e ndërtesave te Astiri, përplasje mes policisë dhe banorëve

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.