Këngëtari me famë botërore koncert në Ditën e Verës në Tiranë, ja sa kushtojnë biletat!

U përfol se këngëtari me famë botërore, Maluma, do të vinte në Shqipëri vetëm për të bërë foto me fansat e tij. Por së fundmi i është konfirmuar se ai do të mbajë një koncert në sheshin  Nënë Tereza, në Ditën e Verës, më 14 mars. Sigurisht që të shohësh Malumën, kushton ndaj dhe biletat nuk janë dhe fare të lira.

LEXO DHE :  17 shkurti i Bashës përballë 17 shkurtit të Ramës

Çmimet janë në bazë të zonave, ku ato më pranë skenën kushtojnë 45 mijë lekë, ndërsa ato më larg skenës, kushtojnë 30 mijë lekë.

Pastaj nëse doni të bëni foto, mbushni kuletën mirë, pasi një kujtim me Malumën, kushton 370 dollarë./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.