Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Këngëtarët, gjatë performacës në Sanremo, puthen në buzë!

Këngëtarët, gjatë performacës në Sanremo, puthen

Këngëtari Tiziano Ferro dhe këngëtari e aktori Fiorello kanë performuar bashkë këngën "Finalemte tu", në natën finale të Sanremos. Sapo ata përfunduan performancën, janë puthur në buzë.

Pas këtij gjesti, Tiziano i ka kërkuar falje bashkëshortit të tij, Victor Allen.

Dikur Tiziano Ferro dhe Fiorello kanë patur një sherr dhe e bënë këtë veprim për t'u treguar njerëzve që mes tyre ka paqe dhe dashuri./E.B-dritare.net