Kate Middleton e mrekullueshme, gjatë vizitës në burgun e grave

Dukesha e Kembrixhit, shkoi sot në burgun e grave. Kate Middleton, u takua me të burgosurat aktuale pranë Woking, Surrey por gjithashtu  bisedoi me gratë që ajo takoi gjatë një vizite të mëparshme në 2015, të cilat që nga ajo kohë janë liruar dhe po përpiqen të rindërtojnë jetët e tyre.

Gjatë bisedës me gratë, Kate tha: “U trondita me të vërtet kur erdha për herë të fundit këtu.”

Sot ishte dita e tretë që Kate ose burri i saj Uilliam tërhoqën vëmendjen, ndërsa familja mbretërore vazhdon me jetën pasi Duka dhe Dukesha e Sussex u larguan si anëtarë të mbretërisë dhe u zhvendosën në Kanada, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Arben Ahmetaj: Nga Konferenca e Donatorëve, presim 300-350 milionë euro

Kate ishte veshur shumë bukur sot. Kishte një pallto deveje prej 349 paundësh nga Massimo Dutti, një golf të zi dhe një fund print leopardi nga Zara. Ajo vendosi një varëse me medaljon ari dhe një palë vathë nga  Accessorise./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.