Jul Deda çon 2XL në Klan

Aktori Jul Deda jep lajmin se do të largohet nga emisioni humoristik Apartamenti 2XL që transmetohet në Vizion Plus. Lajmin e ka dhënë vet aktori nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale , ku kujton kohën kur ka nisur karrierën me emisionet televizive humoristike për herë të parë, por veçanërisht kohën kur ka filluar në vitin 2009 në 2XL . Ai ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët e tij. Nga komentet kuptohet se ai do të vendoset në Tv Klan.

LEXO DHE :  Artur Zheji i sëmurë? Analisti shpjegon të vërtetën

““Kështu vjen ky moment, që duhet parë çfarë vjen përpara dhe ajo që vjen është akoma më e rëndësishme se e kaluara. Bashkë me stafin po nisim një rrugëtim të ri në një tjetër TV.”, shkruan Juli ndër të tjera në postimet e tij. V.D/Dritare.net/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.