Jo vetëm femrat, ja futbollistët më të bukur të Botërorit!

Gjatë këtij botërori, përveç lojës një vëmendje e madhe është kushtuar edhe tek stadium, konkretisht tek tifozet e bukura, të dashurat e futbollistëve dhe çdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre.

Kamerat e mbarë botës kanë fokusuar fytyrat dhe trupin e bukur të tifozeve, saqë disa media ndërkombëtare kanë shkruar se akoma në 2018 mbizotëron seksizmi.

LEXO DHE :  Dita kur Ilir Meta bënte mirë të heshte

Por le t’i njohim pak futbollistët më “hot” të këtij botërori./ I.M-Dritare.net

Klikoni KETU për të shikuar të gjitha fotot.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.