Jeni sportive? Ja çantat më të bukura të shpinës, këtë sezon!

Nëse ju jeni një vajzë sportive, dhe ju pëlqen shumë thjeshtësia, dritare.net ka sjellë për ju disa modele vërtet të bukura çantash. E kemi fjalën për çanta shpine, të cilat janë praktike dhe fiks për ditët e nxehta që na presin në vijim.

LEXO DHE :  Djali i Gjergj Xhuvanin del nga burgu, për t'i dhënë lamtumirën babait

Për të parë modelet më të fundit, hidhni një sy galerisë në poshtë./E.B-dritare.net
PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.