Jeni përzgjedhur për lotarinë amerikane? Ambasada e SHBA ka një lajmërim të rëndësishëm!

Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një njoftim për të gjithë shqiptarët që janë përzgjedhur për lotarinë amerikane, të cilët duhet të përgjigjen në email-et e tyre për t’ju caktuar një datë interviste.

LEXO DHE :  Zyrtarisht Arben Ahmetaj sërish ministër

“DV2020? Ju duhet t’i përgjigjeni menjëherë KCC-së. Në të kundërt, KCC nuk do të mundet t’ju caktojë një datë interviste. PyetAnen”, shkruan ambasada në Facebook./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.