Ja vipat që kanë treguar se ngjyra rozë e flokëve, është trend i kësaj vere!

Ashtu siç ngjyrat e veshjeve bëhen trend në verë, edhe ngjyra e flokëve luan një rolë të rëndësishëm në stilin e vajzave. Nëse ju jeni nga ato vajza që doni të ecni me hapin e blogereve dhe personazheve vip, dritare.net ju tregon se tendenca e fundit e flokëve për këtë vit, është ngjyra rozë.

LEXO DHE :  Aktorja: Producenti Harvey Weinstein më përdhunoi në shtëpi, 25 vjet më parë

Ky konstatim vjen pasi shumë vipa e kanë zgjedhur, duke e bërë shumë të pëlqyer nga të gjithë femrat, e të gjitha moshave. Shihni fotot në galerinë më poshtë./.B-dritare.net

Emily Ratajkowski

Kim Kardashian-West

Julia Roberts

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.