Ja vendi që ka zgjedhur Arian Çani të kalojë pushimet!

Vetëm pas ditë pasi i ka dhënë fund sezonit me programin “Zonë e lirë”, Çani ka fluturuar drejt Greqisë. Nuk është aspak çudi që zgjedh pothuaj çdo vit vendlindjen e gjyshërve të tij për të kaluar disa ditë me familjen. Edhe pse është gjithmonë i rezervuar për të dhënë detaje për jetën e tij private, është e pamundur të mos “kapet mat” nga fansat. Me gjithë dëshirën për të qenë sa më larg jetës virtuale, Çani bëhet pa dashje pjesë e saj. Si edhe këtë herë, kur rrjeti ka ndarë me shpejtësi një foto të moderatorit të Klanit, jashtë Zonës.

LEXO DHE :  Olti Curri i bën fansat lëmsh, me këtë postim!

Intv.al ka mësuar se Arian Çani është duke pushuar në ishullin e Korfuzit. Deti Jon është i preferuari i tij, por edhe Korfuzi po ashtu, meqenëse e frekuenton shpesh këtë vend. Në foton e mëposhtme, Çani ka pozuar nga një ‘beach-bar’ në ishullin grek ku do të qëndrojë edhe për disa ditë të tjera me familjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.