Ja si dukej Sonila Meço kur ka dalë për herë të parë në ekran!

Gazetarja Sonila Meço ka ndarë mbrëmjen e sotme një foto të vejtër, kur për herë të parë ka dalë në ekran.

Fotoja është e 18 viteve më parë, në 2001, kur ajo ishte spikere lajmesh në Tv Klan.

“Nisi kështu…Tv Klan shtator 2001”, shkruan gazetarja.

LEXO DHE :  Ministri i Brendshëm turk: 4 të vdekur dhe 2 të plagosur pas tërmetit

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Nisi kështu… Tv Klan shtator 2001 #memories #tv #firstexperience

Un post condiviso da Sonila Meço (@sonilameco1) in data:

Sot Meço drejton emisionin e saj “Tempora”, në Ora News./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.