Ja si do të jetë moti sot!

Vendi ynë, në orët e para të ditës do të mbizotërohet nga moti i kthjellët, por gjatë pasdites dhe orëve të mbrëmjes, vranësirat do të bëhen më të dukshme në zonat veriore dhe lindore.

LEXO DHE :  Video/ Pa të brendshme në Milano? Ja çfarë thotë Aurela Hoxha!

Temperaturat e ajrit do të mbeten të pandryshuara në mëngjes, por rriten në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -2 gradë celsius deri në 16 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.