Ja si do të jetë moti sot!

Orët e para të ditës së sotme do të jenë nën ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave. Më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat veriore dhe veriperëndimore, duke sjellë herë pas here reshje shiu.

Mesdita dhe pasditja sjellin shtim të vranësirave në vend duke bërë që reshjet e shiut të shtrihen pothuajse në të gjithë territorin. Më të theksuara reshjet do të mbeten në zonat veriore dhe veriperëndimore.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes, por ulen në meditë duke luhatur nga 5 gradë celsius deri në 22 gradë celsius./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Basha nga Divjaka: Shteti i trajton shqiptarët si lopë, për t’i mjelë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.