Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si do të jetë moti sot, 17 shtator 2019!

Ja si do të jetë moti sot, 17 shtator 2019!

Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë në mbizotërim të motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, të cilat do të jenë më të fokusuara në zonat malore.

Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me të njëjtat kushte atmosferike duke bërë që vranësirat të mbeten në zonat malore

Temperaturat e ajrit të pandryshuara në mëngjes dhe në mesditë, duke luhatur nga 12 gradë celius deri në 35 gradë celsius./E.B-dritare.net