Ja pse nuk duhet t’i krihni flokët, kur i keni të lagura!

Flokët janë një nga gjërat më të rëndësishme për  bukurinë e një femre. Kurrsesi nuk do të donit t’i kishit të pashëndetshme, apo jo?

Por, pa vetëdije ju bëni disa gabime që po ua shkatërrojnë ato. Dritare.net do ju tregojë arsyen pse nuk duhet t’i krihni flokët kur i keni të lagura.

LEXO DHE :  Meta flet për 21 Janarin: Tragjike, kur opozita përdor dhunën për të arritur objektivat

Kur flokët tuaj janë të lagura, janë tepër delikate dhe mund të këputen më shpejtë, prandaj krihini ato kur janë të thata. Kjo do të shmangë këputjen dhe rënien e tyre./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.