Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja dhurata që bëri Dritare.net dhe Dimo Center, këtë Shën Valentin!

Ja dhurata që bëri Dritare.net dhe Dimo Center, këtë
Në Ditën e të Dashuruarve, dritare.net mendoi të bënte një giveaway, për ndjekësit në Instagram.

Sigurisht, për një dhuratë të denjë Shën Valentini, nuk mund të kishte bashkëpunim më të duhur sesa me Dimo Center.

Dimo Center ka linjat e dyqaneve më të mira të parfumeve në Tiranë, dhe për ndjekësit tanë ne vendosëm të dhuronim parfumin Intense Roses Musk, të markës prestigjoze Montale.

Pas realizimit live të Giveaway, fituese u shpall Erajla Bregu e cila u paraqit te Dimo Center, për të marrë parfumin, sot.

Dimo Center është vendi ideal për të bërë dhurata ideale, jo vetëm për Shën Valentin, por për çdo rast.

Ju mund të shkoni në dy dyqanet, në Bllok dhe te Brryli dhe aty do të gjeni markat e parfumeve më të mira si dhe të gjitha llojet e aromave.

Dimo ofron jo vetëm produkte të garantuara, por dhe çmime të parezistueshme.

Dritare.net, gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj, duke i ofruar lajme të mira dhe të sakta, por edhe duke u bërë herë pas here dhurata të mira./dritare.net