Ja çfarë posti të rëndësishëm ka marrë ish aktori i Portokallisë!

Aktori Erion Isai është drejtori i ri i Tetarit të Kukullave. Lajmin e ka bërë me dije në rrjetet sociale pedagogu Ergys Mërtiri. Aktori, Isai u bë i njohur në “Portokalli”, ku në shumë role ai që spikati ishte “Instagirs”. Por në këtë sezon ai nuk është më dhe është angazhuar si regjisor në teatër. Në shumë intervista në media ai ka thënë se kishte shumë projekte që lidhen me punën e tij por asnjëherë nuk ka thënë diçka rreth kësaj detyre që ka marrë. V.D.Dritare.net/

LEXO DHE :  Arrat e njoma shqiptare, ushqimi i mrekullueshëm i jetëgjatësisë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.