Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, në Rrugën e Kombit. Si pasojë, një vajzë e mitur ka ndërruar jetë. Ajo po udhëtonte me babain e saj me makinë. Shoferi ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e rrugës. Vajza u dërgua me urgjence në spitalin e Traumës në Tiranë, por nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Zana ka një kërkesë për ish-kunatën: Dua ta marr unë vajzën tënde, rrezikohet të birësohet nga një familje tjetër!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.