Hidhet nga ballkoni, humb jetën 65-vjeçarja në Fier

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Fier. Një grua i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga ballkoniiI shtëpisë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 maji”, dhe vikima është identifikuar me inicialet V.B., 65 vjeç. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti “totalitar” dhe pasgoditjet me rrena të ndonjë medieje!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.