Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Harry nuk është penduar për largimin nga familja mbretërore!

Harry nuk është penduar për largimin nga familja mbretërore!

Të enjten, princ Harry dhe Meghan Markle bënë daljen e tyre të parë, pas gjithë dramës së largimit të tyre nga familja mbretërore. Ata udhëtuan drejt Miamit dhe morën pjesë në festën private të JP Morgan, ku Harry foli për gjëra personale në komentin e tij.

Fatkeqësisht, fjalimi i Harryt nuk ka dalë akoma në Internet, por një burim për Page Six tha se, Harry foli për shëndetin mendor sesi ai ka bërë terapi tre vitet e fundit për shkak të kapërcyer traumën e humbjes së nënës së tij. Ai gjithashtu kishte folur dhe për ngjarjes e fëmijërisë që kishin ndikuar tek ai.

Harry gjithashtu, sipas burimit, kishte folur dhe për largimin nga detyrimet në familjen mbretërore, ku kishte thënë se ishte vendim i vështirë, por nuk ishte i penduar./E.B-dritare.net