Gardisti vret gruan, nuk donte që ajo të punonte

Mëngjesin e sotëm, punonjësi i Gardës së Republikës Alket Arapaj, ka vrarë bashkëshorten e tij Ervilma Seferin, me armën e shërbimit.

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tyre në Allias, ndërsa mësohet se në banesë është ndodhur dhe vajza e tyre e vogël.

Vrasja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta, pasi bashkëshorti nuk dëshironte që 36-vjeçarja të fillonte punë.

LEXO DHE :  Dalin emrat/ Ja kush janë 30 të arrestuarit e megaoperacionit, përfshirë Henri Çilin!

Sipas dëshmive të fqinjëve, çifti ishin një familje model dhe asnjëherë nuk kishin dëgjuar për ndonjë konflikt mes tyre.

Gardisti kishte 15 vjet që shërbente në Gardën e Republikës, ndërsa bashkëshortja e tij nuk punonte. Ajo shoqëronte çdo ditë vajzën në çerdhe, sipas fqinjëve./E.B-ditare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.