Fundjava me diell, të hënën kthehen reshjet

Ditët e fundit moti në vendin tonë ka qenë i paqëndrueshëm, duke sjellë edhe reshje shiu në shumë qytete të vendit.

Sipas meteorologëve, kjo fundjavë do të jetë me diell, por që të hënën pritet të rikthehen reshjet e shiut.

LEXO DHE :  Grabitet gjatë natës kisha e Shën Thanasit, në Korçë

Fillimi i javës nuk do të sjellë vetëm shi, por edhe ulje temperaturash dhe erëra të forta./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.