Fundjava e vipave në foto!

Kjo fundjavë, siç duket dhe nga postimet e vipave në Instagram, ka qenë plot me aktivitete.  Shumë prej tyre, duke filluar nga Alketa Vejsiu, Sara Hoxha apo Kiara Tito, kanë pasur ditëlindjen.

Por, përveç festave të ditëlindjes, shumë të njohur kanë kaluar të dielën e tyre, në udhëtime jashtë, me miqtë dhe familjen. Si dhe ku e kaluan fundjavën vipat, shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Konferenca e Donatorëve, Rama: Na mungojnë paratë, përgjigjuni vuajtjes sonë me bujarinë tuaj

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.