Franca shënon golin e dytë

Në mintën e 30 Franca ka shënuar golin e dytë, në përballjen me Shqipërinë. Ndeshja po luhet në stadiumin Air Albania, i cili u inagurua mbrëmjen e sotme./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Djali i Bora Zemanit bën 5 vjeç dhe ajo ka dy fjalë për t’i thënë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.