Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fotot e 19 vajzave që bënë çmenduri për një foto perfekte!

Fotot e 19 vajzave që bënë çmenduri për një foto

Çdo foto në Instagram mund të fshehë një histori të çmendur dhe qesharake nga pas. Një foto e përsosur nuk e tregon se çfarë ka ndodhur në prapaskenë dhe sa përpjekje janë bërë për të marrë shkrepjen e duhur.  E njëjta gjë ndodh dhe me selfiet.

Dritare.net ka mbledhur 19 foto të vajzave që nuk kanë pasur frikë të tregojnë çfarë ndodhi në prapaskenën e realizimit të një fotoje profesionale. Shikoni në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net