Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Tifozët e vllaznisë sulmojnë Tiranën, thyejnë xhamat e autobusit

Foto/ Tifozët e vllaznisë sulmojnë Tiranën, thyejnë

Ka mbaruar mes tensionesh të mëdha, sfida mes Vllaznisë dhe Tiranës, që është luajtur në Shkodër.

Në daljet e stadiumit, tifozët e Shkodrës po prisnin ata të Tiranës, madje mes tyre ka pasur edhe shkëmbim fishekzjarrësh.

Tifozët e Shkodrës, i kanë thyer xhamat e autobusit me të cilin po largoheshin tifozët e Vllaznisë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar./ I.M-Dritare.net