Foto/ Tifozët e vllaznisë sulmojnë Tiranën, thyejnë xhamat e autobusit

Ka mbaruar mes tensionesh të mëdha, sfida mes Vllaznisë dhe Tiranës, që është luajtur në Shkodër.

Në daljet e stadiumit, tifozët e Shkodrës po prisnin ata të Tiranës, madje mes tyre ka pasur edhe shkëmbim fishekzjarrësh.

LEXO DHE :  Kapet durrsaku i shumëkërkuar nga drejtësia italiane

Tifozët e Shkodrës, i kanë thyer xhamat e autobusit me të cilin po largoheshin tifozët e Vllaznisë, ndërsa nuk raportohet për të lënduar./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.