Foto/ Selena Gomez shkëlqen në martesën e truprojës së saj!

Yjet me të vërtet i duan truprojat e tyre. Selena Gomez është një nga ato vajza që vlerësojnë truprojat, dhe sigurisht ka marrë pjesë në dasmën e tij.

Gomez ishte e ftuar speciale në ceremoninë e martesës së tij. Ajo tha se ishte një kënaqësi me vete të merrte pjesë në dasmë, dhe se u ndje shumë e nderuar.

LEXO DHE :  Revista People zbulon kush është mashkulli më seksi për 2019!

Ajo që gjithmonë vihet në një dasmë, është veshja e të ftuarve. Sigurisht, si gjithmonë, Selena Gomez shkëlqeu.

Ajo kishte veshur një fustan të zi, të gjatë, me rripa të trashë. Përmes fusnit, në mënyrë diagonale ishin qëndisur disa gurë të çmuar, që ia shtuan bukurinë këngëtares gjatë mbrëmjes./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.