Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Selena Gomez shkëlqen në martesën e truprojës së saj!

Foto/ Selena Gomez shkëlqen në martesën e truprojës së

Yjet me të vërtet i duan truprojat e tyre. Selena Gomez është një nga ato vajza që vlerësojnë truprojat, dhe sigurisht ka marrë pjesë në dasmën e tij.

Gomez ishte e ftuar speciale në ceremoninë e martesës së tij. Ajo tha se ishte një kënaqësi me vete të merrte pjesë në dasmë, dhe se u ndje shumë e nderuar.

Ajo që gjithmonë vihet në një dasmë, është veshja e të ftuarve. Sigurisht, si gjithmonë, Selena Gomez shkëlqeu.

Ajo kishte veshur një fustan të zi, të gjatë, me rripa të trashë. Përmes fusnit, në mënyrë diagonale ishin qëndisur disa gurë të çmuar, që ia shtuan bukurinë këngëtares gjatë mbrëmjes./E.B-dritare.net