Foto/ Prishet ndërtesa pranë Arenës Kombëtare, Veliaj: Çibani i fundit

Është prishur ndërtesa prej xhami, pranë stadiumit kombëtar. Përmes një postimi në rrjete sociale, kryebashkiaku i Tiranës , Erion Veliaj e quan këtë ndërtesë, ‘çibani i fundit’. Veliaj shprehet se është prishur ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranës për ta hapur plotësisht Sheshin Italia për Arenën Kombëtare.

LEXO DHE :  Basha: Liderët europianë më konfirmuan se Shqipëria ka mbështetjen e tyre

 

Çibani i fundit! Iken ngrehina e mbetur nga aksi qendror i Tiranes per ta hapur plotesisht Sheshin Italia per Arenen Kombetare

Shpronesim per ata me leje, prishje per te fortet qe shtuan katet pa leje ne kohe te Lulit e Kunatit famekeq. “,- shkruan Veliaj./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.