Foto nga martesa e këngëtares Ellie Goulding

Këngëtarja e njohur Ellie Goulding i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me të dashurin e saj Casper Jopling. Ajo, e veshur me fustanin e nusërisë, dukej e mrekullueshme.

32-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan mahnitës, me mëngë të gjata, të dizajnuar nga  Natacha Ramsy -Levi.

LEXO DHE :  Gjykata lë në burg bashkautorin e vrasjes së Eri Zefit

Ellie dhe Caper kurorëzuan dashurinë e tyre në në katedralen York Minster të shtunën./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.