Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto nga martesa e këngëtares Ellie Goulding

Foto nga martesa e këngëtares Ellie Goulding

Këngëtarja e njohur Ellie Goulding i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me të dashurin e saj Casper Jopling. Ajo, e veshur me fustanin e nusërisë, dukej e mrekullueshme.

32-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan mahnitës, me mëngë të gjata, të dizajnuar nga  Natacha Ramsy -Levi.

Ellie dhe Caper kurorëzuan dashurinë e tyre në në katedralen York Minster të shtunën./E.B-dritare.net