Foto nga dasma/ Martohet këngëtari Erik Lloshi

Këngëtari shqiptar Erik Lloshi dhe partnerja e tij, Romina Sablic i kanë dhënë fund beqarisë.

Ceremonia u mbajt në një lokal në periferi të Tiranës dhe të pranishëm ishin familjarë e miq të çiftit.

Disa prej momenteve të dasmësi ka ndarë edhe vet Eriku në profilin e tij në Instagram, ku mes të tjerave ka postuar një foto ku shpreh fjalët më të bukura për partneren, e cila dje u bë edhe bashkëshortja e tij./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Mos shkoni kurrë në këto hotele

 

View this post on Instagram

 

@romina_sablic je gjysma e zemres time Te dua shume 😍😍 Foto e realizuar nga @plakuproduction

A post shared by Eriklloshi (@eriklloshi) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.