Na ndiqni edhe në

Sport

Foto/ Martohet Granit Xhaka

Foto/ Martohet Granit Xhaka

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka është martuar me të fejuarën e tij, Leonitën. Disa ditë më parë ai i propozoi dhe pasi ajo i tha "Po", nuk ka pritur shumë për ta kurorëzuar marrëdhënien e tyre të dashurisë me martesë. Vetë Granit Xhaka ka publikuar fotografitë në rrjetet sociale, por nuk e ka bërë të ditur vendin e ceremonisë së martesës.