Foto/ Kate Middleton, mahnitëse me kombinimin e fundit!

Dukesha e Kembrixhit dhe princi Uilliam morën pjesë sot në një event bamirësie në Londër.

Në çdo dalje të saj, Kate shfaqet e kuruar deri në detaj. Por si sot, rrallëherë e kemi parë mbretëroren.

LEXO DHE :  Unionet e besimtarëve myslimanë në Europë, ndihma për Shqipërinë, Rama: I falënderoj për gjithçka!

Kate kishte veshur një xhaketë gri me kuadrate, një palë pantallona vishnjë dhe këpucët kamosh të zeza.

Ndërsa princi Uilliam kishte veshur një kostum blu të errët./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.