Foto/ Ja kush është 23-vjeçari që u vra në Elbasan!

Andi Zylyfi, mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme, në Peqin.

23-vjeçari ishte bashkë me një shokun e tij, Ardit Uruçi kur është qëlluar me armë drejt makinës ku ata ishin.

Andi Zylyfi vdiq rrugës për në spital, pasi kishte marrë një plumb në kokë dhe një tjetër në këmbë.

LEXO DHE :  Merkel: Shqipëria ka arritur shumë, në mars t'i hapen negociatat me BE

Ndërkohë 21-vjeçari ndodhet në Spitalin e Elbasanit në gjendje të rëndë.

Policia ka nisur menjëherë hetimet, dhe dhjetëra persona janë shoqëruar si dëshmitarë të ngjarjes./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.