Foto/ Disa ide si ta bëni kuzhinën e vogël, të duket e madhe!

Ju ende mund të jeni mjeshtër i pjekjes, apo chef i një kuzhine të vogël. Kuzhinat e vogla kanë nevojë për disa ide kreative për t’i bërë ato sa më praktike dhe të bukura. Idetë e dritare.net janë të përkryera për ata që nuk janë bekuar me një restorant të madh, apo një kuzhinë gjigante. Sigurisht, ju mund të mos keni hapësirë për një kundrabufe të madhe, apo një tavolinë për shumë persona. Por mobilimi i saj nuk ka pse të bëhet në mënyrë të gabuar. Ka një mori mënyrash për ta bërë hapësirën e kuzhinës suaj të duket e mjaftueshme, dhe të lëvizni lirshëm. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, disa ide si ta mobiloni kuzhinën duaj dhe të lironi më shumë hapësirë në të./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  65 milionë euro për Rindërtimin/Ministri italian: Ne do i kthejmë ëndrrat shqiptarëve

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.