Foto/ Bllokimi i rrugëve në Shkodër, ambulanca detyrohet të kthehet pas

Sot, protestuesit e opozitës kanë bllokuar dy akset hyrëse në Shkodër, në vendin e quajtur Urën e Bahcallëkut. Ata kanë ndezur goma në mes të rrugë, ndërkohë që forca të shumta policie ndodhen në protestë.

LEXO DHE :  Rudina Xhunga ka një propozim për ministren Margariti: Subvenciono gazetarët e kulturës!

Gjatë protestës, një ambulancë ka tentuar të kalojë në rrugën ku po zhvillohet protesta, por për shkak se rruga ishte bllokuar nga njerëzit dhe nga zjarri, është detyruar të kthehet pas./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.