Foto/ Almeda Abazi na tregon fytyrën e ëmbël të Efehanit

Tashmë ka kaluar një muaj nga  lindja e Efehanit, djalit të  ish-misit shqiptar, Almeda Abazi dhe aktorit turk, Tolgahan Sayisman. Në këtë ditë të veçantë, Almeda ka vendosur të na prezantojë tamam me të voglin e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram dy foto me vogëlushin Efehan, teksa fle dhe e mban në gjoks.

LEXO DHE :  Mashtruan për të përfituar para nga emisioni/Arbana Osmani reagon për herë të parë

Mund të themi që kjo është hera e parë që e shohim fytyrën e ëmbël të Efehanit të vogël./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.