Foto/ Aktorja turke shkon në Festivalin e Kanës, pothuajse e zhveshur

Mbrëmjen e djeshme u hap edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yjet e Hollivudit parakaluan me superveshjet e tyre në çeljen e festivalit. Pjesëmarrës në këtë event ishin yje nga e gjithë bota, informon dritare.net

Aktoret turke, Dilan Çiçek Deniz dhe Meyrem Uzerli gjithashtu ishin në këtë festival.

LEXO DHE :  Raportuesja e PE për Shqipërinë: Vendi po ecën përpara

Ndërsa Dilan shkoi veshur me një fustan bojë qielli, dhe bizhuteri që shkonin 800 mijë euro, Meyrem veshi një fustan shuuuuumë transparent.

Aktorja u shfaq në tapetin e kuq, me fustanin gri, që ia nxirrte në sheh, pothuajse të gjitha./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.