Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fishekzjarrë dhe shampanjë, si e festoi ditëlindjen vajza e Majlinda Bregut!

Fishekzjarrë dhe shampanjë, si e festoi ditëlindjen vajza e

Vajza e ish-deputetes, Majlinda Bregu, Kejda, sot feston 20-vjetorin e lindjes.  Dhe bukuroshja ka zgjedhur ta festojë që në orët e para të 30-s.

Kejda dukej seksi me një fustan gold, të shkurtër dhe ngjitur pas trupit.

Përmes disa postimeve në Instastory, Kejda ka ndarë me ndjekësit momente nga festa e saj. Për vajzën e deputetes, u hodhën edhe fishekzjarrë mbrëmë. Edhe Kejda doli në rrugë për t’i filmuar./K.C/dritare.net