Finalja e Këngës Magjike/ Ja si u veshën vipat!

 

Pas dy netëve të para, sonte po mbahet nata finale e Kënga Magjike.

Me dhjetëra këngëtarë kanë marrë pjesë në këtë edicion, ndërsa të gjitha fitimet do të shkojnë për të prekurit e tërmetit të 26 nëntorit, pasi edhe motoja e këtij edicioni është #Këendojpërtëndërtuar.

LEXO DHE :  Pse udhëheqin kaq shumë burra të paaftë?

Por si u veshën këngëtarët në këtë natë finale? Shihni fotogalerinë më poshtë./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.