Emina Çunmulaj dedikim bashkëshortit: Jam krenare për ne!

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare, shpesh bën postime në Instagram, kryesisht me të bijën, ose vetë, por rrallëherë shohim ndonjë gjë më bashkëshortin.

Emina i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit. Në një foto me bashkëshortin dhe me barkun super të fryrë, në pritje të fëmijës së dytë, ajo i bën një dedikim burrit të saj.

Poshtë fotos ajo shkruan:

“Nuk mund ta besoj që u bënë më shumë 8 vite dhe shumë momente të paharrueshme dhe të tjera të vështira. Jemi një familje prej tre vetash dhe shumë shpejt do të shtohet edhe një tjetër.

Si fluturon koha dhe sa e bukur është jeta. Jam krenare për ne dhe për sa shumë kemi punuar për të arritur këtu ku jemi. Dhe me padurim pres të shijoj dhe jetoj çdo moment krah teje.”

 

 

LEXO DHE :  Nexhmije Hoxha: Mehmet Shehu bashkëpunoi me agjenturën e huaj, njihej me kodin BAB-008

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.