Edicioni kryesor i lajmeve në dritare.net, datë 03 korrik 2019

Më poshtë mund të ndiqni edicionin kryesor të lajmeve, të ditës së sotme!

LEXO DHE :  Moratoriumi për gjyqtarët e Kolegjit/ Bylykbashi: Të gjithë do t'i nënshtrohen Vettingut

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.