Edicioni kryesor i lajmeve ne Dritare.net, 09 gusht 2019

LEXO DHE :  Omer Kaleshi, piktori i tre atdheve: Unë nuk kam fëmijë, kur të iki, pikturat do t’ua lë shqiptarëve të mi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.