Duhet të shtyhet 30 qershori? Ja si mendojnë shqiptarët!

60.5% e të anketuarve janë shprehur plotësisht dakord me Partinë Socialiste, e cila këmbëngul që zgjedhjet të zhvillohen më 30 qershor.

Ndërkohë, në sondazhin e GPF për Report Tv vetëm 38.3% e tyre nuk duan që zgjedhjet të mbahen në 30 qershor, duke mbështetur kështu vendimin e presidentit Meta për shtyrjen e tyre deri në një afat të pacaktuar.

LEXO DHE :  Kujdes, policia ju vëzhgon/Pezullohen 111 leje drejtimi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.