Divkajë/ Aksidentohen babë e bir, vdes 57-vjeçari

Orët e para të mëngjesit, në Divjakë, është shënuar një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi.  Shtetasit me iniciale A.M., 57 vjeç teksa udhëtonte sëbashku me djalin e tij, mjeti i ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka gjetur vdekjen në vend drejtuesi i mjetit dhe është dëmtuar djali i tij, i cili ndodhet në Spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të daljes së mjetit nga rruga./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Beteja për Prokurorin e ri të Përgjithshëm sapo ka nisur!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.