Disa ide si mund të visheni në dimër, nëse jeni shtatzënë!

Jeni shtatzënë gjatë këtyre muajsh dimri? Nëse po, dritare.net ju ka sjellë disa ide veshjesh për ju, që do ju ndihmojë të ndiheni ngrohtë dhe praktike.

Përveç kombinimeve të tendencave të fundit, dritare.net do ju japë dhe një këshillë të rëndësishme; gjithmonë investoni në këpucë dhe çizme të cilësisë së lartë në dimër, për sigurinë tuaj dhe të fëmijës tuaj.

LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto!

Dhe asnjëherë mos harroni aksesorët, të cilat ju japin shumë sharm gjatë shtatzënisë, si shaje, dorezat e kapuçat./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.