Disa ide fantastike si t’i sistemoni enët, nëse keni kuzhinë të vogël!

Kuzhinat e vogla nuk na japin shumë mundësi për të sistemuar enët, ashtu siç duam, apo siç duhet. Nuk ka hapësirë, kundrabufeja është e vogël dhe bëhet një rrëmujë e madhe dhe shpeshherë na bën me dhimbje koke, sepse s’dimë nga t’i çojmë. Por kësaj dhimbjeje koke i erdhi fundi, pasi me këto ide që dritare.net sjell për ju, enët tuaja nuk do të zënë shumë vend, dhe shtëpia juaj do të duket më e sistemuar. Zbuloni në galerinë më poshtë, disa ide si t’i sistemoni enët./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Feston 11-vjetorin, ja surpriza e bukur për vajzën e Ardit Gjebresë!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.