Detajet tronditëse/ Si u vranë babai dhe djali 19-vjeç për një gardh

Klosi është tronditur ditën e martë nga një krim në familje që ka lënë pas 3 viktima.

Sali Dakuci, ka vrarë me breshëri plumbash vëllanë e tij, Kujtim Dakuci, dhe nipin Flogert Dakuci, vetëm 19 vjeç.

Krimi i rëndë ka ndodhur vetëm për një gardh, ndërsa Flogert Dakuci ka qenë djali i vetëm në familje.

LEXO DHE :  Videomania dhe mitomania e Ilir Metës

Babë e bir, janë vrarë në oborrin e shtëpisë së tyre, ndërsa pak minuta më vonë autori i krimit, ka vrarë edhe veten, pak metra më larg./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.