Denoncim nga Fieri: Z. Rama, këtu një firmë private, ta ka marrë peng Rilindjen Urbane!

Kryeministri Rama nxorri këto ditë Rilindjen Urbane të Fierit. Një qytetar dërgoi sot për dritare.net,  këtë video, shoqëruar me shpjegimin që do ta lexojë kryeministri Rama: “Ky është bypassi i Fierit që duhet të kishte mbaruar para një viti. Nuk e di se edhe sa kohë do të vazhdojë. Këtu pothuajse nuk punohet fare. Nuk e di edhe sa kohë kjo firmë private do ta mbajë peng qytetin e Fierit. Z. Rama, mos lejo këta të paaftë të marrin peng Rilindjen Urbane të njërit prej qyteteve më të rëndësishme të Shqipërisë. Unë jetoj në USA, por do vija këtu, të jetoja e punoja, nëse Fieri bëhet si në fotot e juaja!”/dritare.net

LEXO DHE :  Ky është destinacioni më i populluar i kësaj vere në Shqipëri!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.